تبليغات X


همه چیز درباره تکنولوژی فکر :: دکتر علی رضا آزمندیان::خودشکوفايي

تکنولوژی عشق::مديريت دل ها::خودشکوفايي::تحول::الهام بخش::هنر شادکامي::راز::فنگ شويي::دکتر آزمنديان::افکار مثبت::تکنولوژي فکر::آري، من مي توانم::اقتدار::راهي نوين::ضمير ناخودآگاه::انديشه‌هاي هدفمند ::خلاقيت::زندگي عالي

مدیریت ذهن

آنچه را که می خواهید آرزو کنید. آرزوهایتان را هر روز تصور کنید. همیشه شکرگزار نعمت های بیکران خداوند باشید. حتما تا به حال بارها شنیده اید که به هر چه فکر کنید همان می‌شوید یا آنرا به دست می‌آورید.شاید بگویید این تنها یک ایده یا حرف زیباست ولی ما در این بخش سعی داریم با ارائه دلائلی به شما نشان دهیم که ذهن انسان چه توانائی های اعجاب انگیزی دارد.این مباحث رادر چند بخش ارائه خواهیم داد . 1-آنچه را می خواهید آرزو کنید .

 


کیهان مثل غول چراغی است که از ذهن و آرزوهای شما دستور می گیرد در واقع شما با ذهن خود به کیهان سفارش می دهید. آنطور که شما فکر می کنید خداوند در هنگام خلقت رسالت خاصی بر عهدة هر یک از افراد بشر نگذاشته، بلکه خلق شده اید تا او را در خوشی و نا خوشی زندگیتان بیابید و از هستی لذت ببرید. خلق شده اید تا آنچه که می خواهید باشید پس فقط از میان همه خوبیها آرزوهای خود را انتخاب کنید در واقع مرحله اول خوشبختی این است که:

خود ر ا بشناسید !

یعنی قوانین ذهن خود را بشناس. اینکه چه می خواهد و چه توانایی اعجاب انگیزی دارد:

قوانین ذهن:

1-زبان ذهن: درمورد اهداف آرزوها و اتفاقات اطرافت مثبت فکر کن .این مطلب ثابت شده که ذهن همه انسانها امواجی را به اطراف می پراکند و امواجی را از محیط می گیرد. در نتیجه منفی بافی و فکر بد که در دین زرتشت به پندار بد معروف است اثر بد روی محیط و خود فرد می گذارد (افسرده دل افسرده کند انجمنی را )اساسا این قانون ذهن بشر است که به افعال و افکار مثبت پاسخ مثبت و به افعال و افکار منفی پاسخ منفی می دهد .

2-مغز خاصیتی دارد که هر گاه چیزی را که دوست دارید به شکل من می خواهم دنبال کنید وتجسم نمائید به آن میرسید ولی افکار سلبی مثل من نمی توانم -ای کاش -اگرو یا حسرت کشیدن سبب اندوه و شکست شما می شود.

+ ; ۱٠:٥۳ ‎ق.ظ ; ۱۳۸٧/٧/۳٠
    پيام هاي ديگران ()